O nas

Indeks w Kieszeni na rynku edukacyjnym działa od ponad 10 lat. Specjalizujemy się w kursach oferujących kompleksowe przygotowanie do egzaminów ósmoklasisty, matur i olimpiad.

Nasza oferta wyróżnia się od konkurencji – zobacz jak jesteśmy w stanie zagwarantować sukces naszych Podopiecznych!

Wyjątkowa kadra prowadząca przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty i olimpiad

Osoby Prowadzące nasze przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty i olimpiad to młodzi naukowcy, osoby świeżo po studiach lub właśnie je kończące. Odznaczają się pasją do przekazywania wiedzy, umiejętnością poprowadzenia wykładu w ciekawy sposób, zdobywaniem zaufania i autorytetu u Ucznia dzięki swojej rozległej wiedzy oraz efektom, które każdy nasz Podopieczny zauważa już po pierwszych tygodniach nauki. Doświadczenie dydaktyczne i żywe zainteresowanie tematem to klucz do dobrze poprowadzonych zajęć!

Innowacyjny e-learning, dzięki któremu przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty czy matury będzie wygodne

IWK jest liderem prowadzenia kursów e-learningowych w Polsce. Posiadamy doświadczenie w użytkowaniu zróżnicowanych platform, webinarów i systemów informatycznych. Nasze kursy on-line od 10 lat cieszą się rosnącą popularnością i udowadniają, że nauka zdalna nie musi ustępować efektami tej w sali zajęciowej! Dodatkowo każde przygotowanie e-learningowe można uzupełnić uczestnictwem w zajęciach webinarowych lub stacjonarnych na terenie Warszawy. Takie rozwiązanie pozwala połączyć motywację wynikającą z regularnego uczęszczania na lekcje grupowe, z wygodą i indywidualnym podejściem oferowanym przez e-learning.

Małe grupy zajęciowe – podczas zajęć stacjonarnych lub webinarowych!

Z naszego wieloletniego doświadczenia wynika, że najwyższą skuteczność w przekazywaniu wiedzy uzyskuje się w grupach liczących od 8 do 12 osób i właśnie dlatego tylu uczestników średni liczą nasze klasy. Jest to liczba pozwalająca Prowadzącemu poznać każdego ucznia i móc po zajęciach zaoferować mu materiały wyrównujące luki w wiedzy, jednocześnie na duża, by motywować do regularnej nauki przed każdym spotkaniem.

Koniec z nudą na zajęciach – spotkania prowadzone są w angażującej formule interaktywnego wykładu!

Zapomnij o rutynie monotonnego wykładu i konieczności przepisywania wszystkiego co powiedział nauczyciel, słowo w słowo na papier. Na każdych zajęciach Prowadzący korzysta z prezentacji multimedialnej, do której dostęp uczeń otrzymuje zaraz po zakończonej lekcji. Dodatkowo komunikację z grupą i Prowadzącym utrzymujesz również na dedykowanej stronie na facebooku – możesz zadawać tam pytania dotyczące materiału maturalnego 24/7! Dzięki temu Twoje przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty, czy olimpiady będzie możliwie efektywne!

Menu