O nas

Indeks w Kieszeni na rynku edukacyjnym działa od ponad 9 lat. Specjalizujemy się w kursach oferujących kompleksowe przygotowanie do egzaminów na każdym poziomie edukacji.

Nasza oferta wyróżnia się od konkurencji – zobacz jak jesteśmy w stanie zagwarantować sukces naszych Podopiecznych!

Wyjątkowa kadra

Osoby Prowadzące nasze kursy do egzaminu ósmoklasisty to młodzi naukowcy, osoby świeżo po studiach lub właśnie je kończące. Odznaczają się pasją do przekazywania wiedzy, umiejętnością poprowadzenia wykładu w ciekawy sposób, zdobywaniem zaufania i autorytetu u Ucznia dzięki swojej rozległej wiedzy oraz efektom, które każdy nasz Podopieczny zauważa już po pierwszych tygodniach nauki. Doświadczenie dydaktyczne i żywe zainteresowanie tematem to klucz do dobrze poprowadzonych zajęć!

Innowacyjny e-learning

Jak pokazały ostatnie miesiące – nauczanie zdalne stanie się najpewniej nieodłącznym elementem naszego życia. IWK jest liderem prowadzenia kursów e-learningowych w Polsce. Posiadamy doświadczenie w użytkowaniu zróżnicowanych platform, webinarów i systemów informatycznych. Nasze kursy on-line od 10 lat cieszą się rosnącą popularnością i udowadniają, że nauka zdalna nie musi ustępować efektami tej w sali zajęciowej!

Małe grupy zajęciowe

Z naszego wieloletniego doświadczenia wynika, że najwyższą skuteczność w przekazywaniu wiedzy uzyskuje się w grupach liczących od 8 do 12 osób i właśnie dlatego tylu uczestników średni liczą nasze klasy. Jest to liczba pozwalająca Prowadzącemu poznać każdego ucznia i móc po zajęciach zaoferować mu materiały wyrównujące luki w wiedzy, jednocześnie na duża, by motywować do regularnej nauki przed każdym spotkaniem.

Koniec z nudą na zajęciach

Zapomnij o rutynie monotonnego wykładu i konieczności przepisywania wszystkiego co powiedział nauczyciel, słowo w słowo na papier. Na każdych zajęciach Prowadzący korzysta z prezentacji multimedialnej, do której dostęp uczeń otrzymuje zaraz po zakończonej lekcji. Dodatkowo komunikację z grupą i Prowadzącym utrzymujesz również na dedykowanej stronie na facebooku – możesz zadawać tam pytania dotyczące materiału maturalnego 24/7!

Menu