Egzamin ósmoklasisty

Wybierz interesujący Cię kurs:

Przedmioty w aktualnej formule egzaminu

Przedmioty od edycji 2024

Specjalnie dla uczniów rozpoczynających całoroczną naukę na egzamin ósmoklasisty przygotowaliśmy pakiet w skład którego wchodzi pakiet kursów:

 • Egzamin 8-klasisty 2022 – język polski
 • Egzamin 8-klasisty 2022 – matematyka
 • Egzamin 8-klasisty 2022 – język angielski

Łącząc przygotowania do wszystkich przedmiotów uczeń ma możliwość lepszego zaplanowania czasu na przyswojenie materiału oraz powtórkę. Jednocześnie gwarantujemy, że tempo pracy oraz sposób przekazywania treści będzie skonstruowany tak, by uczeń skupiał się na przedmiocie z którego może najefektywniej poprawić swój wynik na egzaminie ósmoklasisty. Istnieje również możliwość zapisu na wszystkie trzy kursy w wydaniu zajęć grupowych (stacjonarnych lub webinarowych). Skontaktuj się z nami by poznać szczegóły!

Specjalna oferta – Egzamin ósmoklasisty – pakiet 3 kursów e-learning

Regularna cena: 3897 zł

Cena promocyjna: 2999 zł

Możliwość płatności ratalnej!

Co stoi za sukcesami naszych uczniów piszących egzamin ósmoklasisty?

 • Opieka Mentora – każdy kursant otrzymuje indywidualne wsparcie merytoryczne i motywacyjne od korepetytora lub pary korepetytorów z wieloletnim doświadczeniem dydaktycznym. Osoba prowadząca kurs udostępnia uczniowi materiały, odpowiada na pytania, monitoruje tempo nauki. W trakcie trwania przygotowań uczeń może w dowolnym momencie zadawać nieograniczoną liczbę pytań o charakterze merytorycznym lub organizacyjnym
 • Materiały dydaktyczne – wszystkie nasze kursy to obszerny pakiet prezentacji multimedialnych, skryptów, poradników. Uczeń w wygodny sposób przyswoi niezbędne informacje oraz w każdej chwili będzie mógł wrócić do slajdów w celu powtórki. Nasze repozytorium pomocy dydaktycznych stanowi całość niezbędnej do przyswojenia przez ucznia wiedzy
 • Kontrola postępów – uczniowie regularnie otrzymują zadania domowe oraz rozwiązują testy, sprawdziany, próbne egzaminy, które po sprawdzeniu otrzymują z powrotem wraz komentarzem Mentora. Na prośbę rodzica oferujemy dodatkowo raporty z postępów. Po przerobieniu całości materiału od strony teoretycznej reszta czasu pozostała do egzaminu poświęcana jest na powtórki i ustrukturyzowanie już zdobytej wiedzy

Czym różnią się nasze tryby nauki?

Indywidualny e-learning

IWK jest liderem w prowadzeniu zajęć on-line. Kursy w zdalnej formie realizujemy od ponad 10 lat. Na czym polega nasza formuła zajęć w e-learningu?

 • Każdy kursant jest przydzielony do indywidualnej grupy kursowej, która staje się przestrzenią do komunikacji z Mentorem
 • Dzięki temu, że na grupie nie ma innych uczniów, kursanci bez obaw mogą zadawać dowolną liczbę pytań 24/7, nie wstydząc się, że jeszcze nie wszystko potrafią
 • Kurs jest dostosowywany do ucznia na bieżąco pod względem tempa i rodzaju przyswajanego materiału – walczymy o każdy punkt na egzaminie aż do dnia testu!

Kursant ma za zadanie w określonym czasie przyswoić niezbędny materiał oraz podejść do rozwiązania zadań. Co mniej więcej dwa tygodnie na grupie publikowany jest kolejny zestaw materiałów, przez cały ten czas Mentor czuwa nad nauką i pomaga w rozwiązywaniu problematycznych kwestii. Dodatkowo nasi kursanci przygotowujący się w ramach trybu e-learningowego otrzymują dostęp do 10 godzin zegarowych nagrań z omówieniem najtrudniejszych elementów teorii oraz rozwiązaniem przykładowych zadań z arkusza!

Kursy grupowe

Zajęcia prowadzone w odpowiednio przystosowanych salkach lekcyjnych lub w formie webinaru, raz w tygodniu po 2 godziny lekcyjne.

 • Małe, kilku lub kilkunastoosobowe grupy, dzięki temu korepetytor może poznać predyspozycje każdego ucznia
 • Dogodna lokalizacja – centrum Warszawy, kilka minut od metra Politechnika, lub na specjalistycznej platformie webinarowej Clickmeeting
 • Nauka również po zajęciach – każda grupa ma swój odpowiednik na facebooku, gdzie uczniowie pomiędzy zajęciami mogą zadawać nieograniczoną liczbę pytań prowadzącemu zajęcia.
 • Po każdym spotkaniu na grupie pojawia się zestaw wszystkich zrealizowanych materiałów w formie cyfrowej, co umożliwia nadrobienie zaległości przy nieobecności na zajęciach.

Kursanci oprócz uczestnictwa w zajęciach są zobowiązani do regularnego rozwiązywania zadań domowych oraz prowadzenia zeszytu z notatkami. Jeśli wymiar godzinowy kursu okaże się dla ucznia niewystarczający, istnieje możliwość wzięcia udziału w dodatkowych, indywidualnych spotkaniach.

Menu