Egzamin ósmoklasisty z matematyki

Egzamin ósmoklasisty z matematyki

Matematyka jest jednym z obowiązkowych przedmiotów egzaminacyjnych na egzaminie ósmoklasisty. Egzamin ósmoklasisty z matematyki sprawdza wiedzę z przedmiotu nauczanego w klasach I-VIII szkoły podstawowej. Jeżeli zatem chcesz powtórzyć materiał i rozwiać wszelkie wątpliwości związane z zagadnieniami matematycznymi to świetnie trafiłeś. Z pomocą prowadzących Indeksu w Kieszeni, którzy odznaczają się wieloletnim doświadczeniem dydaktycznym oraz wykorzystują odpowiednie metody pozwalające na kompleksowe przyswojenie wiedzy niezbędnej do napisania egzaminu z matematyki na wysokim poziomie. Sprawdź, dlaczego warto wziąć udział w przygotowaniach Indeksu w Kieszeni! 

Egzamin ósmoklasisty biologia 2022 - przygotowania, nauka, testy

Jak wygląda nauka do egzaminu ósmoklasisty z matematyki z IWK?

Kurs egzamin 8-klasisty z matematyki – webinar

Zajęcia prowadzone w formie webinaru, raz w tygodniu po 2 godziny lekcyjne.

 • Małe, kilku lub kilkunastoosobowe grupy, dzięki temu korepetytor może poznać predyspozycje każdego ucznia
 • Dogodna lokalizacja – centrum Warszawy, kilka minut od metra Politechnika, lub na specjalistycznej platformie webinarowej Clickmeeting
 • Nauka również po zajęciach – każda grupa ma swój odpowiednik na facebooku, gdzie uczniowie pomiędzy zajęciami mogą zadawać pytania prowadzącemu zajęcia.
 • Po każdym spotkaniu na grupie pojawia się zestaw wszystkich zrealizowanych materiałów w formie cyfrowej, co umożliwia nadrobienie zaległości przy nieobecności na zajęciach.

Kursanci oprócz uczestnictwa w zajęciach są zobowiązani do regularnego rozwiązywania zadań domowych oraz prowadzenia zeszytu z notatkami. Istnieje możliwość rozszerzenia kursu grupowego o dostęp do indywidualnej platformy e-learningowej - sprawdź szczegóły poniżej

Koszt kursu – edycja 2022/23

 • Cena bazowa kursu: 1099 zł
 • Tylko teraz cena promocyjna: 899 zł
 • Możliwość płatności ratalnej w 2 lub 3 ratach
 • Dokup drugi kurs za 800 zł oraz trzeci kurs za 700 zł!
 • Dopytaj o dodatkowe rabaty przy zapisie!

Terminy zajęć – edycja 2022/23

Grupa webinarowa: Czwartek, godz. 16:00-17:45
Start zajęć: 13.10

Zajęcia to za mało? Rozszerz naukę o indywidualny e-learning!

IWK jest liderem w prowadzeniu zajęć on-line. Kursy w zdalnej formie realizujemy od ponad 10 lat. Co możesz zyskać rozszerzając kurs grupowy o naukę e-learningową?

 • Dostęp do dedykowanej platformy e-learningowej, która będzie idealnym uzupełnieniem nauki grupowej
 • Dodatkowe, nieprzerabiane w trakcie zajęć grupowych materiały teoretyczne oraz testy
 • Świetne rozwiązanie dla rodzica, który chciałby mieć kontrolę nad postępami ucznia w nauce
 • Kilkanaście nagrań, których łączny czas trwania przekracza 10 godzin zegarowych

Dostęp do platformy będzie idealnym poszerzeniem przygotowań w formie grupowej. Uczeń ma możliwość zapoznania się z dodatkowymi materiałami, do który dostęp jest nielimitowany przez cały okres trwania kursu.

Koszt rozszerzenia kursu o e-learning to jedynie 300 zł!

Egzamin ósmoklasisty to pierwszy poważny test na drodze edukacyjnej. Mimo iż nie przesądza on o tym na jakie pójdziemy studia, jest w stanie istotnie wpłynąć na dalszy rozwój poprzez wybór szkoły średniej! 

Warto zadbać o to, by jego wynik był jak najwyższy i pozwolił na dostanie się do jak największej liczby szkół. Dzięki temu to uczeń i jego rodzice podejmują faktyczną decyzję, a nie wynik na arkuszu.

Poznaj naszą młodą i doświadczoną kadrę!

Damian Artyszak

Podstawowe informacje

 • Ukończenie studiów inżynierskich i magisterskich z wyróżnieniem
 • Absolwent Politechniki Warszawskiej
 • 6-letnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć i wykładów dla uczniów szkół podstawowych, liceów oraz studentów

O mnie

Matematyka i fizyka to moje pasje, dlatego też wokół tych dziedzin kręci się moje życie zawodowe (z wykształcenia jestem magistrem inżynierem energetyki). Studia zakończyłem jakiś czas temu i od kilku lat staram się przekazać swojego bakcyla innym. Najbardziej lubię ukazywać uczniom, że matematyka kształtuje ich codzienne życie i jest wszędzie wokół nich, a nie tylko w zadaniach domowych. Zrozumienie świata jest niemożliwe bez zrozumienia matematyki. W wolnych chwilach lubię poczytać, pojeździć na rowerze i pochodzić po górach, niekoniecznie wszystko jednocześnie.

Adam Staniucha

Podstawowe informacje

 • Ukończenie studiów inżynierskich i magisterskich na Politechnice Warszawskiej z wyróżnieniem
 • finalista i laureat wielu konkursów matematycznych i fizycznych
 • 7-letnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć dla uczniów szkół podstawowych, liceów oraz studentów

O mnie

Matematyka jest nierozłącznym elementem mojego życia od najmłodszych lat. W podstawówce konkursy matematyczne, później profil matematyczno-fizyczny w kolejnych szkołach i występy w olimpiadach matematycznych, aż do ukończenia studiów magisterskich na Politechnice Warszawskiej na kierunku energetyka, gdzie matematyka jest podstawą wszystkich innych przedmiotów. Poza czystą teorią i zadaniami lubię pokazywać praktyczne zastosowanie matematyki. Stawiam na kreatywność uczniów w dojściu do celu, a nie tylko na utarte schematy. W wolnych chwilach czytam książki (nie tylko o matematyce, ale i takie się zdarzają), jeżdże na rowerze oraz gotuję.

Maja Chudzik

Maja Chudzik

Podstawowe informacje

 • Studentka Szkoły Głównej Handlowej
 • Dwukrotna laureatka konkursu kuratoryjnego z matematyki
 • Udział w licznych konkursach matematycznych

O mnie

Jestem studentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Od najmłodszych lat rozwijam swoje umiejętności matematyczne. Matematyka jest moją pasją, a rozwiązywanie zadań sprawia mi niesamowitą przyjemność. Liczne udziały w konkursach pozwoliły mi osiągnąć moje naukowe cele oraz poznać niesamowitych ludzi o podobnych zainteresowaniach. Wybierając przygotowania do Egzaminu Ósmoklasisty z Indeksem w kieszeni w pełni zrozumiesz obowiązujący Cię materiał oraz osiągniesz swój wymarzony wynik. W miłej atmosferze, dostosowanym tempie pracy poznasz różne sposoby rozwiązywania zadań, a także zetkniesz się z realnymi zadaniami, które wystąpiły na egzaminie. 

Masz pytania? Chcesz się zapisać? Napisz do nas!

  Szczegóły na temat przetwarzania danych znajdują się w Polityce prywatności

  Menu